Uitgebreid zoeken sluiten

  • Type of spectacle

La Valse

De30/01/2018

Salle de la Grande Main

Raimund Hoghe {Dusseldorf}

Raimund Hoghe staat op de affiche van het festival van Avignon 2018 met een nieuwe creatie, en zorgt ervoor dat we het verleden door de aderen voelen stromen bij de he…
  • 20:00 mardi 30 janvier

Le sourire des égarés

Van1/02 tot02/02/2018

Salle de l’Œil vert

Karine Ponties {Brussels}

Als logisch vervolg op haar werk over het lichaam dat in eeuwige metamorfose is, verdiept choreografe en danseres Karine Ponties zich grondig in een onaangepastheid aa…
  • 19:00 jeudi 01 février
  • 19:00 vendredi 02 février

De-Apart-Hate

Van1/02 tot02/02/2018

Salle de la Grande Main

Mamela Nyamza {Cape Town}

Op aanstekelijke ritmische gezangen gaan de hoofdrolspelers op zoek naar de talrijke identiteiten van de Zuid-Afrikaanse realiteit die verstikt wordt binnen een verder…
  • 21:00 jeudi 01 février
  • 21:00 vendredi 02 février

Essensure (titre provisoire)

De6/02/2018

Centre Culturel de Chênée

Compagnie Be Fries {Liège}

Tijdens het eerste deel van de avond demonstreren jonge Luikse nieuwelingen uit de street dance hun talenten.
  • 20:00 mardi 06 février

DFS

De7/02/2018

Cité Miroir

François Chaignaud & Cecilia Bengolea {Paris}

Een nacht in een club, maar… op balletschoenen.
  • 20:00 mercredi 07 février

(Elle) retient

Van8/02 tot09/02/2018

Salle de l’Œil vert

Olga de Soto {Brussels}

Met een oneindig sierlijke dans, met het woord, houvast voor de kennis en hefboom voor emotie, en met een ontwapenende eenvoud, bezorgt ze ons een solo van een uitzond…
  • 19:00 jeudi 08 février
  • 19:00 vendredi 09 février

Secret Step

De10/02/2018

Centre Culturel d’Engis

Manu Di Martino {Liège}

Een grootse, hybride en hypnotiserende rorschachtest.
  • 20:30 samedi 10 février

Cortex

Van10/02 tot11/02/2018

Centre Culturel Les Chiroux

Compagnie 3637 {Liège}

Een klein juweeltje dat glinstert in het hart van het waarneembare.
  • 19:45 samedi 10 février
  • 15:00 dimanche 11 février

And so you see… *

Van13/02 tot14/02/2018

Salle de l’Œil vert

Robyn Orlin - Albert Silindokuhle Ibokwe Khoza {Berlin / Johannesburg}

Twee figuren die zich niet plooien naar de Zuid-Afrikaanse realiteit maken de weg vrij voor een individu dat zijn rechtmatige plaats wil bereiken.    
  • 19:00 mardi 13 février
  • 19:00 mercredi 14 février

Belgian rules / Belgium Rules

Van13/02 tot14/02/2018

Salle de la Grande Main

Jan Fabre / Troubleyn {Antwerp}

De kledingateliers van het Théâtre de Liège hebben een ongelooflijk bataljon aan kostuums vervaardigd, waarmee de schitterende bezetting van dit grappige tafereel w…
  • 19:00 mardi 13 février
  • 19:00 mercredi 14 février

School of moon

De15/02/2018

cultuurcentrum, Hasselt

Eric Minh Cuong Castaing {Marseille}

Op een verlichte scène starten kinderen, kleine robotten en een koppel dansers een trage dans van gewichtloosheid die geleidelijk aan overgaat in een ritmisch en furi…
  • 16:00 jeudi 15 février

10.10

Van16/02 tot17/02/2018

Centre Culturel Les Chiroux

Caroline Cornélis {Brussels}

Hier vat de dans het dagdagelijkse en vertaalt het in een poëtisch gebaar.
  • 15:00 vendredi 16 février
  • 15:00 samedi 17 février

Phuphuma Love Minus

De17/02/2018

Centre Culturel de Huy

{Johannesburg}

Een feestelijk ritueel waar de triestheid van de onderdrukte en de soevereine wind van de opstand rondzweven.
  • 20:30 samedi 17 février

We are in trouble

De17/02/2018

Theater aan het Vrijthof, Maastricht

Ivgi&Greben

Uri Ivgi en Johan Greben, een Israëlisch-Nederlands duo choreografen dat internationaal toegejuicht wordt, geven hun werk vorm als een uitdrukking van de schoonheid e…
  • 20:00 samedi 17 février

Corps confiants

De18/02/2018

Centre Culturel de Huy

Félicette Chazerand {Brussels}

Binnen iedereens bereik vormt Corps confiants een inwijding in de ‘contactdans’.
  • 15:00 dimanche 18 février

Horion

Van19/02 tot20/02/2018

Salle de l’Œil vert

Malika Djardi {Lyon}

Een waanzinnig avontuur dat de klap zonder twijfel waard is.
  • 19:00 lundi 19 février
  • 19:00 mardi 20 février

How to proceed (working title)

Van19/02 tot20/02/2018

Salle de la Grande Main

Thomas Hauert / ZOO {Brussels}

Deze ongekende veelvormige dialoog brein de inventiviteit van elke persoon in een meeslepende lofrede van complexiteit.
  • 21:00 lundi 19 février
  • 21:00 mardi 20 février

Dancefloor

De21/02/2018

Centre Culturel Les Chiroux

Théâtre de l’E.V.N.I {Brussels}

Deze weerspiegeling van de manier waarop men stoom aflaat binnen een samenleving die tegelijk tolerant en repressief is, behandelt sensualiteit met een esthetische zor…
  • 19:45 mercredi 21 février

Clair obscur

De22/02/2018

Ancien Abattoir / Eupen

Saïd Gharbi {Brussels}

In het donker is het licht elders. We kunnen zoveel dingen onderscheiden als we onze ogen sluiten.
  • 20:00 jeudi 22 février

Jerada

Van23/02 tot24/02/2018

Salle de la Grande Main

Bouchra Ouizguen / Carte Blanche

Om het festival in schoonheid af te sluiten, begeleidt de Marokkaanse choreografe Bouchra Ouizguen ons tot aan de poorten van de woestijn.
  • 20:00 vendredi 23 février
  • 20:00 samedi 24 février

Tristesses

Van2/03 tot04/03/2018

Salle de la Grande Main

Anne-Cécile Vandalem / Das Fräulein (Kompanie)

Martha Heiger, leading lady van de populistische partij Réveil Populaire ligt op ramkoers om eerste minister te worden.
  • 20:00 vendredi 02 mars
  • 19:00 samedi 03 mars
  • 16:00 dimanche 04 mars

Mouton noir

Van4/03 tot10/03/2018

Salle de l’Œil vert

Alex Lorette / Clément Thirion

Terwijl haar moeder helemaal opgaat in aerobics en koken, zinkt de jonge Camille weg in een pijnlijk bestaan van pesterijen, valstrikken en bedreigingen.
  • 14:00 dimanche 04 mars
  • 20:00 mardi 06 mars
  • 19:00 mercredi 07 mars
  • 20:00 jeudi 08 mars
  • 20:00 vendredi 09 mars
  • 19:00 samedi 10 mars

Philostory

De5/03/2018

Théâtre de Liège

Auteur & Metteur en scène
Compagnie Unetelle

De voorstellingen die werden gekozen voor de tweede uitgave van de Philostory-cyclus, brengen de kwestie van groep en gemeenschap op ongeziene wijze te berde met artis…
  • 19:00 lundi 26 septembre
  • 19:00 lundi 05 décembre
  • 19:00 dimanche 20 mars

Le Pélican

Van7/03 tot11/03/2018

Salle de la Grande Main

August Strindberg / Jeanne Dandoy

Bezige bij Jeanne Dandoy, regisseuse, actrice en schrijfster, brengt ons een heftige bewerking van August Strindbergs De Pelikaan.
  • 19:00 mercredi 07 mars
  • 20:00 jeudi 08 mars
  • 20:00 vendredi 09 mars
  • 19:00 samedi 10 mars
  • 16:00 dimanche 11 mars

Opéraporno

Van14/03 tot17/03/2018

Salle de la Grande Main

Pierre Guillois / Nicolas Ducloux

Schrijver en regisseur Pierre Guillois tekent voor deze onterende opera, naar een origineel idee van componist Nicolas Ducloux.
  • 19:00 samedi 03 mars
  • 20:00 jeudi 15 mars
  • 20:00 vendredi 16 mars
  • 19:00 samedi 17 mars

L’Harmonie de la Gent à Plumes

Van20/03 tot21/03/2018

Salle de l’Œil vert

Théâtre AGORA

Op het programma van L’Harmonie de la Gent à Plumes staan vrolijke liedjes, prachtige balletten en lichtvoetige muziek.
  • 00:00 jeudi 01 janvier
  • 00:00 jeudi 01 janvier
  • 00:00 jeudi 01 janvier

Bug

Van20/03 tot24/03/2018

Salle de la Grande Main

Tracy Letts / Aurore Fattier

Aurore Fattier brengt ons Bug, een filmbewerking die we te danken hebben aan de fenomenale pen van de Amerikaanse scenarioschrijfster Tracy Letts.
  • 20:00 mardi 20 mars
  • 19:00 mercredi 21 mars
  • 20:00 jeudi 22 mars
  • 20:00 vendredi 23 mars
  • 19:00 samedi 24 mars

Battlefield

Van28/03 tot30/03/2018

Salle de la Grande Main

Peter Brook / Marie-Hélène Estienne

Regisseur Peter Brook grijpt terug naar Mahabharata, een werk dat hij in 1985 neerzette en het hoogtepunt uit zijn carrière zou worden.
  • 19:00 mercredi 28 mars
  • 20:00 jeudi 29 mars
  • 20:00 vendredi 30 mars

Pour en finir avec la question musulmane

Van17/04 tot21/04/2018

Salle de l’Œil vert

Rachid Benzine

Na de voorstelling van zijn roman Lettres à Nour vorig seizoen op onze planken komt Rachid Benzine terug met nieuw werk getiteld Pour en finir avec la qu…
  • 20:00 mardi 17 avril
  • 19:00 mercredi 18 avril
  • 20:00 jeudi 19 avril
  • 20:00 vendredi 20 avril
  • 19:00 samedi 21 avril

1993

Van17/04 tot21/04/2018

Salle de la Grande Main

Aurélien Bellanger / Julien Gosselin

Schrijver/filosoof Aurélien Bellanger en regisseur Julien Gosselin hadden een voorstelling voor ogen over de hedendaagse Europese mythes.
  • 20:00 mardi 17 avril
  • 19:00 mercredi 18 avril
  • 20:00 jeudi 19 avril
  • 20:00 vendredi 20 avril
  • 19:00 samedi 21 avril

Botala Mindele

Van24/04 tot28/04/2018

Salle de la Grande Main

Rémi De Vos / Frédéric Dussenne

Ruben en Mathilde hebben Daniel en Corine uitgenodigd voor een etentje.
  • 20:00 mardi 24 avril
  • 19:00 mercredi 25 avril
  • 20:00 jeudi 26 avril
  • 20:00 vendredi 27 avril
  • 19:00 samedi 28 avril

Sing My Life

Van24/04 tot28/04/2018

Salle de l’Œil vert

Cathy Min Jung

In het licht van het succes van vorig seizoen hernemen we het stuk Sing my life, geschreven en geregisseerd door Cathy Min Jung.
  • 13:30 mardi 24 avril
  • 20:00 mardi 24 avril
  • 19:00 mercredi 25 avril
  • 13:30 jeudi 26 avril
  • 20:00 jeudi 26 avril
  • 20:00 vendredi 27 avril
  • 19:00 samedi 28 avril

Blockbuster

Van29/05 tot03/06/2018

Salle de la Grande Main

Nicolas Ancion / Collectif Mensuel

Blockbuster is een mash-up of een montage van shots uit Amerikaanse blockbusterfilms.
  • 20:00 mardi 29 mai
  • 19:00 mercredi 30 mai
  • 20:00 jeudi 31 mai
  • 20:00 vendredi 01 juin
  • 19:00 samedi 02 juin
  • 16:00 dimanche 03 juin

2043

Van31/05 tot09/06/2018

Salle de l’Œil vert

Baptiste Isaia / Collectif Mensuel

We schrijven Londen in een nabije toekomst. De veiligheidsmaatregelen ten aanzien van de bevolking in de westerse beschavingen hebben extreme vormen aangenomen.
  • 20:00 jeudi 31 mai
  • 20:00 vendredi 01 juin
  • 19:00 samedi 02 juin
  • 14:00 dimanche 03 juin

L’homme qui valait 35 milliards

Van6/06 tot09/06/2018

Salle de la Grande Main

Nicolas Ancion / Collectif Mensuel

De theaterbewerking van het gelijknamige zesde boek van Luikenaar Nicolas Ancion jongleert met genres, stijlen en registers om een portret te schetsen van Lakshmi Mitt…
  • 19:00 mercredi 06 juin
  • 20:00 jeudi 07 juin
  • 20:00 vendredi 08 juin
  • 19:00 samedi 09 juin