Le chant des ruines

Compagnie Michèle Noiret
19/10/2023
  • Duration: 1h10
  • Plaats : cultuurcentrum, Hasselt

Door middel van intense en contrasterende beelden stelt choreografe Michèle Noiret de vergankelijkheid van de wereld waarmee onze maatschappij wordt geconfronteerd ter discussie.

Door middel van hoop, verbrekingen en spot worden vijf dansers, gedreven door een zichtbaar gemaakte innerlijke stroom, meegezogen in een dolle race en geconfronteerd met de chaos die hun omgeving ontwricht. Met de medewerking van David Drouard brengt Michèle Noiret hier een nieuwe frisse wind door de talen van dans en film, die haar kunst kenmerken, samen te voegen.

 

Kalender

Datum Uur
donderdag 19 oktober 20:00

Tarifs

  • Tarif unique 38 €
Reserveer

Distributies

Shuttle 18:30

Theater

Face à la mère

14.04.2026
Salle de la Grande Main
Een poëtische voorstelling die chaos met schoonheid trotseert
Theater

Kheir Inch’Allah

21.04.2026 23.04.2026
Salle de l'Œil vert
Een intieme monoloog over identiteit, vaderliefde en zelfontdekking in een wereld in beweging
Dans

The Dog Days are over 2.0

21.04.2026
cultuurcentrum, Hasselt
Tien jaar na de creatie van zijn doorbraakvoorstelling The Dog Days are over, brengt Jan Martens dit werk opnieuw tot leven met een nieuwe generatie dansers
Theater

Pieuvre 1 + 2 & 3

22.04.2026 25.04.2026
Salle de la Grande Main
Een trilogie over de herinnering aan onze geesten
Dans

Larbi

02.05.2026
Maastricht / Theater aan het vrijthof
Elke lente eert Introdans een groot choreograaf. In 2026 staat het werk van Sidi Larbi Cherkaoui centraal, een van de meest invloedrijke stemmen in de hedendaagse dans.