ETC LAB : DRAMA GOES DIGITAL
Auteur & Metteur en scène Compagnie Unetelle
7/11/2018
- Duration: 120
- Plaats : Salle Vive
Het project European Theatre Lab 7 heeft twee jaar lang Europese theaters bijeengebracht om te bestuderen welke effecten nieuwe technologieën hebben op de esthetiek, de ontwikkeling van het publiek en communicatie in de sector van de podiumkunsten, en hoe deze technologieën worden gebruikt.
Daarbij stonden 3 creatieve onderzoeken centraal, meer bepaald met betrekking tot spraakherkenning, augmented reality en bewegingssensors. Tijdens dit rondetafelgesprek komen de resultaten van deze onderzoeken en de daaruit voortvloeiende lessen aan bod.
Binnenkort
Bekijk alle programmering
Theater
Kheir Inch’Allah
21.04.2026
23.04.2026
Salle de l'Œil vert
Een intieme monoloog over identiteit, vaderliefde en zelfontdekking in een wereld in beweging
Dans
The Dog Days are over 2.0
21.04.2026
cultuurcentrum, Hasselt
Tien jaar na de creatie van zijn doorbraakvoorstelling The Dog Days are over, brengt Jan Martens dit werk opnieuw tot leven met een nieuwe generatie dansers
Theater
Pieuvre 1 + 2 & 3
22.04.2026
25.04.2026
Salle de la Grande Main
Een trilogie over de herinnering aan onze geesten