Uitgebreid zoeken sluiten

  • Type of spectacle

Hedda – Variation contemporaine d’après l’Hedda Gabler d’Ibsen

Van18/09 tot28/09/2022

Salle de la Grande Main

Sébastien Monfè et Mira Goldwicht / Aurore Fattier

Het werk Hedda van Aurore Fattier, gebaseerd op het toneelstuk van Henrik Ibsen, neemt ons mee naar de laatste dagen van de repetities voor
  • 16:00 dimanche 18 septembre
  • 20:00 mardi 20 septembre
  • 19:00 mercredi 21 septembre
  • 20:00 jeudi 22 septembre
  • 20:00 vendredi 23 septembre
  • 19:00 samedi 24 septembre
  • 20:00 mardi 27 septembre
  • 19:00 mercredi 28 septembre

Lauréats Dansathon 2021

Van1/10 tot02/10/2022

Théâtre de Liège

In 2018 en 2021 was het Théâtre de Liège gastheer van de Dansathon, de eerste internationale Hackathon voor dans, die tot doel heeft dans te combi…
  • 11:00 samedi 01 octobre
  • 15:00 dimanche 02 octobre

Genesis

Van11/10 tot15/10/2022

Salle de l’Œil vert

Hakim Bouacha

Vanavond wil hij met ons over de liefde praten. Liefde die wordt beoordeeld en gecensureerd.
  • 20:00 mardi 11 octobre
  • 19:00 mercredi 12 octobre
  • 20:00 jeudi 13 octobre
  • 20:00 vendredi 14 octobre
  • 19:00 samedi 15 octobre

Smith & Wesson

Van13/10 tot15/10/2022

Salle de la Grande Main

Alessandro Baricco

  • 19:00 mercredi 12 octobre
  • 20:00 jeudi 13 octobre
  • 20:00 vendredi 14 octobre
  • 19:00 samedi 15 octobre

Reporters de guerre

Van18/10 tot22/10/2022

Salle de l’Œil vert

Sébastien Foucault

Deze fascinerende voorstelling, tussen theater en documentaire, gaat over de verantwoordelijkheid van het verhaal, de grenzen ervan, het engagement tegen de onverschil…
  • 20:00 mardi 18 octobre
  • 19:00 mercredi 19 octobre
  • 20:00 jeudi 20 octobre
  • 20:00 vendredi 21 octobre
  • 19:00 samedi 22 octobre

Imagine

Van21/10 tot22/10/2022

Salle de la Grande Main

Krystian Lupa

Krystian Lupa is een veelzijdig theatermaker, geëerd met talrijke prijzen, en wordt beschouwd als een van de grootste Europese regisseurs.
  • 18:00 vendredi 21 octobre
  • 18:00 samedi 22 octobre

Simple

Van1/12 tot03/12/2022

Salle de l’Œil vert

Ayelen Parolin

  • 20:00 jeudi 01 décembre
  • 20:00 vendredi 02 décembre
  • 19:00 samedi 03 décembre

Strange Beauty

Van13/12 tot17/12/2022

Salle de l’Œil vert

Yo-sup Bae

  • 20:00 mardi 13 décembre
  • 19:00 mercredi 14 décembre
  • 20:00 jeudi 15 décembre
  • 20:00 vendredi 16 décembre
  • 19:00 samedi 17 décembre

Edmond

Van31/12 tot07/01/2023

Salle de la Grande Main

Alexis Michalik / Michel Kacenelenbogen

  • 19:00 samedi 31 décembre
  • 20:00 mardi 03 janvier
  • 19:00 mercredi 04 janvier
  • 20:00 jeudi 05 janvier
  • 20:00 vendredi 06 janvier
  • 19:00 samedi 07 janvier

Koulounisation

Van22/01 tot27/01/2023

Salle de l’Œil vert

Salim Djaferi

  • 14:00 dimanche 22 janvier
  • 20:00 mardi 24 janvier
  • 19:00 mercredi 25 janvier
  • 20:00 vendredi 27 janvier

Tomber du Monde

Van22/01 tot27/01/2023

Salle de la Grande Main

Camille Panza / Ersatz

  • 16:00 dimanche 22 janvier
  • 20:00 mardi 24 janvier
  • 19:00 mercredi 25 janvier
  • 20:00 jeudi 26 janvier
  • 20:00 vendredi 27 janvier

Renacimiento

Van5/02 tot09/02/2023

Salle de la Grande Main

La Tristura

  • 16:00 dimanche 05 février
  • 20:00 mardi 07 février
  • 19:00 mercredi 08 février
  • 20:00 jeudi 09 février

Les Gros patinent bien

Van14/02 tot17/02/2023

Salle de la Grande Main

Olivier Martin-Salvan et Pierre Guillois

  • 20:00 mardi 14 février
  • 19:00 mercredi 15 février
  • 20:00 jeudi 16 février
  • 20:00 vendredi 17 février

Le Silence

Van6/04 tot07/04/2023

Salle de la Grande Main

Ingmar Bergman / Mark O'Halloran et Dead Centre

  • 20:00 jeudi 06 avril
  • 20:00 vendredi 07 avril

La Fracture

Van16/04 tot22/04/2023

Théâtre de Liège

Yasmine Yahiatene

  • 14:00 dimanche 16 avril
  • 19:00 mardi 18 avril
  • 19:00 mercredi 19 avril
  • 19:00 jeudi 20 avril
  • 19:00 vendredi 21 avril
  • 19:00 samedi 22 avril

Touriste

Van16/04 tot22/04/2023

La Courte Echelle

Zoé Nève, Ninon Borseï, Fanny Cuvelier, Simon Hardouin et Martin Rouet

  • 16:00 dimanche 16 avril
  • 21:00 mardi 18 avril
  • 21:00 mercredi 19 avril
  • 21:00 jeudi 20 avril
  • 21:00 vendredi 21 avril
  • 21:00 samedi 22 avril

Les Lois

Van16/04 tot22/04/2023

Cité Miroir

Christina Ouzounidis / Brune Bazin

  • 14:00 dimanche 16 avril
  • 19:00 mardi 18 avril
  • 19:00 mercredi 19 avril
  • 19:00 jeudi 20 avril
  • 19:00 vendredi 21 avril
  • 19:00 dimanche 30 avril

Neighbours

Van16/05 tot17/05/2023

Salle de la Grande Main

Brigel Gjoka, Rauf “RubberLegz” Yasit & Ruşan Filiztek
En collaboration avec William Forsythe

  • 20:00 mardi 16 mai
  • 19:00 mercredi 17 mai